Holdtilmelding

Fredag
01/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Fredag
01/03-2024
15:30 - 16:30
Kenneth Pedersen Pedersen
11 ledige pladser
Fredag
01/03-2024
16:00 - 17:30
Fællestræning
11 ledige pladser
Fredag
01/03-2024
16:30 - 17:30
Kenneth Pedersen Pedersen
16 ledige pladser
Lørdag
02/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Lørdag
02/03-2024
09:00 - 10:00
Daniel Lyhne
13 ledige pladser
Lørdag
02/03-2024
10:00 - 11:30
Fællestræning
13 ledige pladser
Lørdag
02/03-2024
10:00 - 11:00
Anette Sørensen
11 ledige pladser
Lørdag
02/03-2024
11:00 - 13:00
Uden Instruktør
0 tilmeldte
Søndag
03/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Søndag
03/03-2024
09:00 - 10:00
Lukas Emil Duga Jensen
15 ledige pladser
Søndag
03/03-2024
10:00 - 11:00
Lukas Emil Duga Jensen
13 ledige pladser
Mandag
04/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Mandag
04/03-2024
16:30 - 17:30
Anette Engsted
16 ledige pladser
Mandag
04/03-2024
16:30 - 18:00
Anne Doile Jensen
13 ledige pladser
Mandag
04/03-2024
17:30 - 18:30
Martin Kristensen
15 ledige pladser
Tirsdag
05/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Tirsdag
05/03-2024
16:30 - 17:30
Anne Doile Jensen
16 ledige pladser
Tirsdag
05/03-2024
17:30 - 18:30
Victor Louis Eckardt Berg
16 ledige pladser
Onsdag
06/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Onsdag
06/03-2024
16:30
Victor Louis Eckardt Berg
14 ledige pladser
Onsdag
06/03-2024
16:30 - 17:30
Anette Engsted
16 ledige pladser
Onsdag
06/03-2024
17:30 - 18:30
Martin Kristensen
16 ledige pladser
Onsdag
06/03-2024
18:00 - 19:30
Uden instruktør
0 tilmeldte
Torsdag
07/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Torsdag
07/03-2024
18:00 - 19:00
Anette Sørensen
16 ledige pladser
Torsdag
07/03-2024
19:00 - 20:00
Fællestræning
16 ledige pladser
Fredag
08/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Fredag
08/03-2024
15:30 - 16:30
Anette Sørensen
16 ledige pladser
Fredag
08/03-2024
16:00 - 17:30
Fællestræning
15 ledige pladser
Lørdag
09/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Lørdag
09/03-2024
09:00 - 10:00
Anne Doile Jensen
16 ledige pladser
Lørdag
09/03-2024
10:00 - 11:00
Anette Sørensen
16 ledige pladser
Lørdag
09/03-2024
10:00 - 11:30
Fællestræning
15 ledige pladser
Lørdag
09/03-2024
11:00 - 13:00
Uden Instruktør
0 tilmeldte
Søndag
10/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Søndag
10/03-2024
09:00 - 10:00
Lukas Emil Duga Jensen
16 ledige pladser
Søndag
10/03-2024
10:00 - 11:00
Lukas Emil Duga Jensen
16 ledige pladser
Mandag
11/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Mandag
11/03-2024
16:30 - 18:00
Anne Doile Jensen
15 ledige pladser
Mandag
11/03-2024
16:30 - 17:30
Anette Engsted
16 ledige pladser
Mandag
11/03-2024
17:30 - 18:30
Daniel Lyhne
16 ledige pladser
Tirsdag
12/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Tirsdag
12/03-2024
16:30 - 17:30
Anne Doile Jensen
16 ledige pladser
Tirsdag
12/03-2024
17:30 - 18:30
Victor Louis Eckardt Berg
16 ledige pladser
Onsdag
13/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Onsdag
13/03-2024
16:30
Victor Louis Eckardt Berg
15 ledige pladser
Onsdag
13/03-2024
16:30 - 17:30
Anette Engsted
16 ledige pladser
Onsdag
13/03-2024
17:30 - 18:30
Martin Kristensen
16 ledige pladser
Onsdag
13/03-2024
18:00 - 19:30
Uden instruktør
0 tilmeldte
Torsdag
14/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Torsdag
14/03-2024
18:00 - 19:00
Anette Sørensen
16 ledige pladser
Torsdag
14/03-2024
19:00 - 20:00
Fællestræning
16 ledige pladser
Fredag
15/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Fredag
15/03-2024
15:30 - 16:30
Kenneth Pedersen Pedersen
16 ledige pladser
Fredag
15/03-2024
16:30 - 17:30
Kenneth Pedersen Pedersen
16 ledige pladser
Lørdag
16/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Lørdag
16/03-2024
09:00 - 10:00
Daniel Lyhne
16 ledige pladser
Lørdag
16/03-2024
10:00 - 11:00
Anette Sørensen
16 ledige pladser
Lørdag
16/03-2024
10:00 - 11:30
Fællestræning
15 ledige pladser
Lørdag
16/03-2024
11:00 - 13:00
Uden Instruktør
0 tilmeldte
Søndag
17/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Søndag
17/03-2024
09:00 - 10:00
Lukas Emil Duga Jensen
16 ledige pladser
Søndag
17/03-2024
10:00 - 11:00
Lukas Emil Duga Jensen
16 ledige pladser
Mandag
18/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Mandag
18/03-2024
16:30 - 17:30
Anette Engsted
16 ledige pladser
Mandag
18/03-2024
16:30 - 18:00
Anne Doile Jensen
15 ledige pladser
Mandag
18/03-2024
17:30 - 18:30
Kenneth
16 ledige pladser
Tirsdag
19/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Tirsdag
19/03-2024
16:30 - 17:30
Anne Doile Jensen
16 ledige pladser
Tirsdag
19/03-2024
17:30 - 18:30
Victor Louis Eckardt Berg
16 ledige pladser
Onsdag
20/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Onsdag
20/03-2024
16:30 - 17:30
Anette Engsted
16 ledige pladser
Onsdag
20/03-2024
16:30
Victor Louis Eckardt Berg
15 ledige pladser
Onsdag
20/03-2024
17:30 - 18:30
Martin Kristensen
16 ledige pladser
Onsdag
20/03-2024
18:00 - 19:30
Uden instruktør
0 tilmeldte
Torsdag
21/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Torsdag
21/03-2024
18:00 - 19:00
Anette Sørensen
16 ledige pladser
Torsdag
21/03-2024
19:00 - 20:00
Fællestræning
16 ledige pladser
Fredag
22/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Fredag
22/03-2024
15:30 - 16:30
Kenneth Pedersen Pedersen
16 ledige pladser
Fredag
22/03-2024
16:30 - 17:30
Kenneth Pedersen Pedersen
16 ledige pladser
Lørdag
23/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Lørdag
23/03-2024
09:00 - 10:00
Anne Doile Jensen
16 ledige pladser
Lørdag
23/03-2024
10:00 - 11:00
Anette Sørensen
16 ledige pladser
Lørdag
23/03-2024
10:00 - 11:30
Fællestræning
15 ledige pladser
Lørdag
23/03-2024
11:00 - 13:00
Uden Instruktør
0 tilmeldte
Søndag
24/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Søndag
24/03-2024
09:00 - 10:00
Lukas Emil Duga Jensen
16 ledige pladser
Søndag
24/03-2024
10:00 - 11:00
Lukas Emil Duga Jensen
16 ledige pladser
Mandag
25/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Mandag
25/03-2024
16:30 - 17:30
Anette Engsted
16 ledige pladser
Mandag
25/03-2024
16:30 - 18:00
Anne Doile Jensen
15 ledige pladser
Mandag
25/03-2024
17:30 - 18:30
Daniel Lyhne
16 ledige pladser
Tirsdag
26/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Tirsdag
26/03-2024
16:30 - 17:30
Anne Doile Jensen
16 ledige pladser
Tirsdag
26/03-2024
17:30 - 18:30
Victor Louis Eckardt Berg
16 ledige pladser
Onsdag
27/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Onsdag
27/03-2024
16:30
Victor Louis Eckardt Berg
15 ledige pladser
Onsdag
27/03-2024
16:30 - 17:30
Anette Engsted
16 ledige pladser
Onsdag
27/03-2024
17:30 - 18:30
Martin Kristensen
16 ledige pladser
Onsdag
27/03-2024
18:00 - 19:30
Uden instruktør
0 tilmeldte
Torsdag
28/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Torsdag
28/03-2024
18:00 - 19:00
Anette Sørensen
16 ledige pladser
Torsdag
28/03-2024
19:00 - 20:00
Fællestræning
16 ledige pladser
Fredag
29/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Fredag
29/03-2024
15:30 - 16:30
Kenneth Pedersen Pedersen
16 ledige pladser
Fredag
29/03-2024
16:30 - 17:30
Kenneth Pedersen Pedersen
16 ledige pladser
Lørdag
30/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Lørdag
30/03-2024
09:00 - 10:00
Daniel Lyhne
16 ledige pladser
Lørdag
30/03-2024
10:00 - 11:30
Fællestræning
15 ledige pladser
Lørdag
30/03-2024
10:00 - 11:00
Anette Sørensen
16 ledige pladser
Lørdag
30/03-2024
11:00 - 13:00
Uden Instruktør
0 tilmeldte
Søndag
31/03-2024
05:00 - 23:00
0 tilmeldte
Søndag
31/03-2024
09:00 - 10:00
Lukas Emil Duga Jensen
16 ledige pladser
Søndag
31/03-2024
10:00 - 11:00
Lukas Emil Duga Jensen
16 ledige pladser